Děkujeme všem 1700 účastníkům!

Při čtvrtém ročníku MASARYK RUNu se na start 8. dubna 2017 postavilo 1707 závodníků všech věkových i výkonnostních skupin, od mistrů světa až po ty, co absolvovali svůj vůbec první závod v životě!

Gratuluje nejen vítězům, ale i všem kteří překonali sami sebe!

Máme velkou radost, že si pro perníkovou medaili doběhlo a dojelo na inline bruslích nebo na koloběžce celkově 203 dětí!

Stále populárnějšího běžeckého závodu štafet na 1 + 1 kolo se zúčastnilo 234 běžců a běžkyň.

Pravidelně nejpočetnějším závodem sportovního dne na Masarykově okruhu byl hlavní běžecký závod na 10,442 km s 1 127 závodníky!

Závod v koloběhu byl poprvé součástí Českého koloběžkového poháru a hned z toho byl účastnický rekord nejen v rámci Poháru, nejen v rámci MASARYK RUNu, ale historicky nejpočetnější startovní pole koloběžek v České republice! Najednou vystartovalo na hlavní trať 229 koloběžek a v jeho čele borci z týmu Kick Italy, kteří v květnu na koloběžkách objedou celou trasu Giro Italia