Generální partner ZP MV ČR

Myslete na své zdraví a začněte sportovat hned. Nečekejte až na jaro. Zaregistrujte se na 2. ročník unikátního běžeckého závodu Masaryk run ZP 211. Jste-li pojištěnci ZP MV ČR, máte možnost čerpat slevu 10 % na startovném.  Stačí se organizátorům prokázat platnou kartičkou zdravotní pojišťovny.

Stejně jako na 1. ročníku, i my, zaměstnanci ZP MV ČR vstaneme od psacích stolů, vypneme počítače a poběžíme s vámi. Z hlavního pódia nám k tomu opět bude fandit i moderátor celodenní akce Petr Šiška a možná také další známé tváře Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR.

Báječný den plný sportovních zážitků, běžeckých výkonů i nových disciplín, jako jsou in-line brusle, nebo koloběžky na vás čeká v sobotu 11. dubna 2015 na Masarykově okruhu u Brna, kde obvykle jezdí jen rychlá auta a motorky. Novinkou je také možnost spojit své síly a zkusit si disciplínu štafety.

Pro všechny návštěvníky areálu bude přímo na místě stánek ZP MV ČR s poradenstvím z oblasti zdravé výživy, možnost měření složení těla na přístroji IN Body 230 či soutěž v jízdě na rotopedu.  Pro pojištěnce ZP MV ČR nabídneme profesionální klientský servis nebo možnost zřídit si zcela zdarma produkt Karta života. Díky ní můžete mít průběžnou kontrolu, kolik stojí vaše zdraví, kolik si za vás lékaři účtují pojišťovně, kolik stojí vaše léky a spoustu jiných užitečných informací.

A pro ty, kteří ještě nejste pojištěnci největší zaměstnanecké zdravotní pojišťovny? Přidejte se a zaregistrujte se přímo na místě. Jsme tu pro všechny, kteří myslí na své zdraví. Přiběhněte si ke stánku ZP MV ČR, poradíme vám.

Přidejte se, běžte s námi, soutěžte a bavte se.

Srdečně Vás zveme.

ZP MV ČR – generální partner Masaryk run ZP 211