Informace pro závodníky

DATUM A MÍSTO ZÁVODU 
Závod se koná v sobotu 8. 4. 2017. Prezentace pro všechny kategorie bude probíhat v Paddocku na Automotodromu Brno, Masarykův okruh 201, Ostrovačice . 
GPS souřadnice: 49°12’16.284″N, 16°26’49.814″E 

DOPRAVA AUTOMOBILEM
Příjezd z dálnice D1 z Prahy:
Použijte exit 182 Kývalka, dále podle dopravního značení Grand Prix.

Příjezd po dálnici D1 z Brna: 
Použijte exit 182 Kývalka, poté sledujte směrovky „Grand Prix“.

Příjezd z Brna mimo dálnici D1:
Silnicí II. třídy 602 od Brna-Bosonoh (souběžná s dálnicí D1). Značeno dopravním značením Autodrom a Grand Prix.
Silnicí III/3842 ze Žebětína nebo z Ostrovačic
Silnicí I/23 na Kývalku, dále po silnici II/602 – sledujte směrovky „Grand Prix“.

PARKOVÁNÍ
Pro účastníky MASARYK RUNu je zajištěno bezplatné parkování před hlavním vstupem do areálu Automotodromu Brno zde: https://mapy.cz/s/1wLAD

HROMADNÁ DOPRAVA
Pořadatelé vypravují speciální autobusy z hlavního nádraží na Masarykův okruh a zpět. Na tyto spoje neplatí běžné jízdné podle tarifu IDS JMK, ale pouze na místě při výstupu z autobusu na Masarykově okruhu bude pořadateli prodávána zpáteční jízdenka za 40 Kč.

Odjezd z Brna – hlavního nádraží – sobota 8. 4. v 8:40, 10:20 a 12:00

Autobusy budou stát na zastávce hlavní nádraží nočních linek 95 a 98 (směr Komárov). Označeny budou nápisem „MASARYK RUN“. 

Odkaz na mapu zde: https://goo.gl/maps/B3VEML2t1m62

Odjezd z Masarykova okruhu na hlavní nádraží – sobota 8. 4. ve 14:00, 17:20 a 17:40

Dle jízdního řádu IDS JMK na Masarykův okruh také pravidelně jezdí autobus 402. Z Brna Starého Lískovce, zastávka Kyjevská v sobotu 9:34, 11:34, 13:34. Vystupte na zastávce Ostrovačice, Automotodrom. Odjezdy zpět 13:05, 15:05, 17:05 a 19:05

MAPA TRATÍ na webu závodu zde: http://www.masarykrun.cz/zavode/mapa-trati/

MAPA ZÁZEMÍ a PROGRAM zde: http://www.masarykrun.cz/zavode/technicke-zazemi/

UBYTOVÁNÍ
Pro účastníky MASARYK RUNu nabízíme ubytování v hotelu Avanti se slevou 25 %, „Promo Code“: RUN2017. Odkaz na http://www.masarykrun.cz/zavode/ubytovani/

PREZENTACE  
Na místě, v den závodu od 9:00.
Registrace končí 45 minut před startem příslušné kategorie.

Dle svého startovního čísla se odprezentujete u příslušně označeného stolu, u kterého si převezmete startovní tašku včetně startovního čísla a špendlíků, vratného čipu (záloha se nevybírá, děti po závodech na 400 a 1500 m čip odevzdají v cíli pořadatelům, dospělím čip zároveň slouží jako vstup do boxu č. 5 v Paddocku s občerstvením po závodě, čip odevzdáte pořadatelům při vstupu k občerstvení, případně odevzdejte časoměřičům pokud občerstvení nevyužijete). Jedině nejmenší děti na 200 m startují bez čipu. Obsah startovní tašky si zkontrolujte. Nezapomeňte se u prezentace podepsat, že závod absolvujete na vlastní nebezpečí a souhlasíte se zpracováním osobních údajů pořadatelem. Pokud je vám méně než 18 let, bude od Vás při prezentaci požadován souhlas zákonného zástupce. Startovní číslo si běžci připevní na hruď, inline jezdci na pravý bok nebo pravé stehno, koloběžkáři zepředu na řidítka. Čip si připevněte stahovacím páskem na pravou nebo levou botu (běžci a koloběžkáři), závodníci na inline bruslích si čip připevní na kotník páskem se suchým zipem. Bez čipu nebudete změřeni. Pokud by se Vám i přesto povedlo odstartovat bez čipu, nahlaste toto v cíli v časoměřičském stanu APACHI.

TRIČKA
Objednaná a zaplacená trička MASARYK RUN budou k vyzvednutí v boxu č. 4, stoleček “trička”. Zde budou probíhat i nové objednávky triček: Cena 399 Kč + 90 Kč poštovné.

ŠATNY
Budou připraveny v boxech č. 14 a 15.

TOALETY
Budou připraveny v Paddocku, na několika místech (u boxu č. 1 a 13, a také v restauraci).

SPRCHY
Budou připraveny taktéž v Paddocku, v budově za benzinkou.

 

UPOZORNĚNÍ
Bez startovního čísla je pohyb na trati v době závodů přísně zakázán, ani není možné běhat nebo se projíždět po okruhu bez zaplaceného startovného pod sankcí pokuty 5000,- (Masarykův okruh je soukromý pozemek pronajatý pořadateli závodu společností team agency s.r.o.)
Bude pro Vás připraven jeden startovní koridor a pevně věříme, že zohledníte svoji výkonnost a podle toho se zařadíte.

BĚŽECKÁ ŠTAFETA
Oba členové štafety obdrží stejné startovní číslo a jeden čip.
První člen štafety startuje společně s běžci na 10,442 km. Po uběhnutí jednoho okruhu v délce 5,221 km a 100 m za startovní/cílovou metou předává ve vyhrazeném prostoru štafetu druhému členovi. K předání štafety slouží čip na neoprenovém pásku. Čip můžete při běhu držet v ruce nebo si ho připevnit na zápěstí. Bez čipu Vám nebude změřen čas.

KOLOBĚŽKY A INLINE
Při závodech je povinné použít helmu! Bez řádně připevněné helmy nebude závodníkovi umožněno startovat! Při závodě je doporučeno použít chrániče.

IN-LINE 10 km
Pro účastníky závodů na in-line bruslích je připravena trať na rovinaté části okruhu v délce 3,3km. Tu absolvují 3x. Čip je nutné si připevnit páskem se suchým zipem na kotník.

KOLOBĚŽKY 10,442 km
Čip si připevněte stahovacím páskem na pravou nebo levou botu. Po cca 1,5 km po startu následuje dlouhé klesání – dbejte při něm na svou bezpečnost, nepřekračujte své jezdecké schopnosti a neohrožujte ostatní koloběžkáře!
Kdo si rezervoval koloběžku na webu závodu, bude pro něj připravená u stánku CRUSSIS.

V CÍLI
Po doběhnutí nebo dojetí do cíle závodu obdržíte účastnickou medaili (v dětských závodech na 200, 400 a 1500 m perníkovou medaili) a bude na Vás čekat iontový nápoj Isostar a voda. Dětem bude v cíli odebrán čip, účastníci závodů na 10 km a ve štafetě čip odevzdávají u boxu č. 5 s občerstvením – čip slouží jako vstupenka k občerstvení – poté mohou vstoupit dále, kde bude připraven Birell, voda, iontový nápoj Isostar, ovoce, sladké pečivo. Při ztrátě čipu bude požadována sankce 500 Kč.

VÝSLEDKY
budou průběžně vystavovány na informační tabuli. Závodník, který nahlásil svoje mobilní číslo, obdrží SMS zprávu se svým časem a pořadím, co nejdříve se výsledky objeví i na internetu na stránkách závodu www.masarykrun.cz

TOMBOLA
Každé startovní číslo je automaticky zařazeno do účastnické tomboly, která bude losována po vyhlášení výsledků běžeckých závodů. Máme připraveno 10 hodnotných cen, tak neodcházejte před ukončením akce. Výhra bude předána na základě předložení startovního čísla.

REGISTRACE NA MÍSTĚ
Budou probíhat v boxu č. 3 a 4. Vezměte přátele a rodinu a přijďte si aktivně užít prostředí Masarykova okruhu!

POZVÁNÍ NA BLANENSKOU DESÍTKU
Rádi bychom vás dále pozvali na BLANENSKOU DESÍTKU (běh, in-line, koloběžky), která se uskuteční 9. 9. 2017 a kterou připravuje stejný tým jako MASARYK RUN. Přijeďte si zazávodit i na podzim na rovinatou a certifikovanou trať. Registrace spuštěna na www.blanenskadesitka.cz a do 30. 6. 2017 je výhodnější startovné.

Nezbývá nám než na závěr popřát, aby se Vám závod podařil! Budeme se co nejvíce snažit, aby se vám MASARYK RUN 2017 líbil!