Kapacita MASARYK RUNu je 1 400 běžců

Brno – Na začátku byla touha po jedinečném závodě a přání přilákat na start pětistovku běžců. Po měsíci od spuštění registrace bylo na startovní listině 750 jmen a pořadatelé ohlásili maximální kapacitu pro první ročník, 1 400 běžců. „Trať sice nabízí takřka neomezené možnosti, ale my chceme garantovat všem přihlášeným závodníkům stoprocentní servis, proto jsme při premiéře Masaryk runu určili konečný počet startovních čísel. Zájem předčil naše prvotní očekávání a jen takto můžeme závod zodpovědně připravit na odpovídající úrovni,“ vysvětluje ředitel závodu Tomáš Mokrý, který děkuje všem zájemcům, co se už přihlásili.

Nyní pracují organizátoři na uspořádání zázemí závodu od parkování, přípravy šaten, registrací, umístění startovního koridoru a dalších technických náležitostí. Zároveň jednají s partnery. „Během několika dní přineseme technickou mapku zázemí závodu. A taky představíme hlavního sportovního partnera Masaryk runu a s ním spojené benefity pro přihlášené běžce,“ slibuje Mokrý.

Masaryk run se běží v neděli 13. dubna na Masarykově okruhu v Brně. Připraveny jsou tratě pro všechny věkové kategorie od 200 m až po 10 km. Do konce března zaplatíte za registraci na hlavní závod 300 korun, poté bude startovné o stovku dražší. Ovšem jen v případě, že ještě budou volná čísla.

vecer2
    pro zvětšení klikni