MASARYK RUN přeložen na jaro 2021

Přejeme VŠEM pěkný večer,

už několik dní intenzivně řešíme, jak se postavit k aktuální situaci s ohledem na vládní opatření a narůstající počet nemocných. Bohužel se opakuje scénář z března, kdy již připravený závod, vyrobené medaile s datumem, vše objednané a vytisknuté přišlo 14 dní před závodem vniveč. Nyní jsme ve velice podobné situaci, kdy měsíc před závodem řešíme stejné problémy jako v březnu.

❗️DŮLEŽITÉ INFO ❗️
S ohledem na stále se zhoršující situaci a ne příliš dobrý vývoj, kdy úplně nevěříme 🙁, že by za měsíc bylo vše dobré a závod na Masarykově okruhu se mohl bez větších omezení uskutečnit, jsme se rozhodli, že MASARYK RUN dne 7.11.2020 NEBUDE!

Zdraví nás všech je absolutní priorita, protože pokud nebudeme v pohodě jak fyzicky, tak i psychicky, tak si závod neužijeme! Chceme dělat akci, kde bude smích, radost, pěkné sportovní i osobní zážitky.

Je těžké nyní psát nový termín, když nevíme, jak to bude za týden, měsíc nebo dva… Proto nás, prosím, podpořte – nechte si svoji registraci na MASARYK RUN.

MASARYK RUN BUDE! 👍
Budeme se snažit letošní ročník přeložit na náš tradiční jarní termín. Vše však bude záležet na vývoji situace v ČR a jednání s vedením Masarykova okruhu. Jakmile budeme vědět více informací, ihned zveřejníme. Vaše registrace budou automaticky převedeny, termín a podrobné informace obdržíte e-mailem.

Děkujeme za Vaši podporu, která je pro nás v tuto chvíli opravdu důležitá. Buďme pozitivní (i bez testu 🙏), i když to někdy není úplně jednoduché.

Za MASARYK RUN ❤️, Tomáš a Lukáš