ROYAL BAY na Masaryk Runu 2015

I letos se na závodě Masaryk Run ukáže oranžovo-bílý stánek se spoustou barevných kompresních podkolenek a návleků ROYAL BAY. Kompresní doplňky jsou výhodné tím, že urychlují odplavování kyseliny mléčné ze svalu, zabraňují otřesům, které někdy mohou vyústit ve zranění, zefektivňují krevní oběh a zásobování svalu kyslíkem a také předchází otokům. Na místě bude tým, který Vám benefity komprese vysvětlí, rád poradí s určením velikosti nebo vůbec správným výběrem produktu tak, aby byl na míru právě Vám. A pak už zbývá jenom výrobky správně nosit, tak aby Vám byly co nejvíc k užitku. Krom kompresních doplňků jsme rozšířili nabídku také o trička a běhací pás ROYAL BAY FlipBelt.

AKCE 2+1
Pokud se rozhodnete ke koupi na místě, bude na vás čekat promo balíček v podobě 2+1 zdarma. To znamená, že nejlevnější produkt od nás dostanete zdarma. Akce se týká podkolenek, ponožek a návleků a můžete tak ušetřit až 1.390 Kč! Pro vaši pohodlnost máme připravený platební terminál na karty.

O ROYAL BAY
ROYAL BAY je česká značka sportovních kompresních doplňků, která pochází z Krkonoš. Tam se produkty nejenom navrhují a vyvíjí, ale také vyrábí. Společnost Aries je mimo značky ROYAL BAY také výrobcem zdravotního kompresivního zboží Avicenum na prevenci a léčbu křečových žil. Tohle je náš tým 🙂