Nový rok s tisícovkou registrací

Na začátku prosince spustil závod MASARYK RUN on-line registrace. Po měsíci je 1 100 přihlášených sportovců, z toho přes 900 běžců, 80 koloběžkářů, 30 inlinistů a 50 dětí, jejichž startovné se do konce on-line registrace nezvyšuje. „To jsou skvělá čísla, zájem předčil naše očekávání,“ komentuje stav přihlášek ředitel MASARYK RUNu Tomáš Mokrý. Velký zájem zaznamenává i běžecká štafeta, kde je přes 50 přihlášených dvojic. MASARYK RUN ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY 211 odstartuje v sobotu 11. dubna 2015.

Kapacita, kterou pořadatelé pro letošní rok stanovili na dvě tisícovky, se rychle plní, zároveň se rozdávali dárky. Prvních 900 přihlášených (a uhrazených) obdrží multifunkční šátky DIADORA v designu MASARYK RUNu. Ve startovní tašce je najdou lidé se startovním číslem 1 – 871 včetně dvoučlenných štafet. Více ve startovní listině zde.

Závěr roku znamená i bilancování. „Ten náš byl plný adrenalinu, výzev a sportovního klání. Z toho všeho vznikly dvě srdeční záležitosti, sportovní akce jménem MASARYK RUN na Masarykově okruhu v Brně a BLANENSKÁ DESÍTKA na hlavním silničním tahu v Blansku,“ připomíná Mokrý. Obě akce mají společné kromě asfaltového povrchu, který patří většinu roku motoristům, další věci. Stejný organizační tým i sportovní náplň, tedy běh, in-line brusle, koloběžky. Potkávají se na nich sportovci různého zaměření i výkonnosti, nezáleží na tom, jestli se chtějí jen pobavit, zúčastnit se a překonat sami sebe, potkat a získat přátele, nebo si chtějí vylepšit osobní rekordy, popřípadě zaútočit na nejlepší časy.

„Dovolte nám jménem realizačního týmu MASARYK RUNu poděkovat za Vaši přízeň v roce 2014 a popřát Vám pevné zdraví, pracovní a sportovní úspěchy v roce letošním. Těšíme se na Vás 11. dubna na Masarykově okruhu nebo 12. září v Blansku.“

Realizační tým závodu MASARYK RUN ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY 211

prihlaseno_1000